یکی از مشاغل در دنیا، فعالیت در کارواش است. همانند تمامی مشاغل که همزمان با پیشرفت تکنولوژی، تغییراتی در آن ها رخ می دهند، کارواش ها نیز از تحولات فناوری به دور نمانده و هم پای آن پیش رفته اند. به گونه ای که در دهه اخیر، با ورود کارواش نانو به بازار جهانی، توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده و حتی زمینه اشتغال افراد زیادی را به خود جلب کرده است. در کارواش نانو، یا می توان از مواد شوینده نانو برای تمیز کردن خودرو استفاده نمود و یا با استفاده از ذرات نانوی بخار، بدون استفاده از مواد شوینده، یک خودروی تمیز و درخشان را به مشتریان تحویل داد.

کارواش نانو بخار، نه تنها با تولید بخار مرطوب، بهترین کیفیت شست و شو را برای خودور فراهم می کند بلکه قابلیت تولید بخار خشک را داشته و در نتیجه می توان روکش های صندلی، قطعات داخل خودرو و… را نیز به راحتی تمیز نمود. به طور کلی خدمات کارواش نانو، را می توان به 3 قسمت تقسیم نمود:

1-   روشویی خودرو

منظور از این قسمت، تمیز کردن بدنه خودرو است که برای این منظور از بخار مرطوب استفاده می شود. در این حالت، با فشار زیاد ذرات بخار آب در ابعاد نانو، حتی سر سخت ترین لکه های روی بدنه نیز پاک شده و کمترین میزان آب برای این منظور استفاده می شود. کارواش نانو بخار، با استفاده از بخار و بدون استفاده از مواد شوینده، کیفیت بسیار بالایی را ارائه می کند.

2-   موتور شویی

به هر حال به مرور زمان و در طول مدت زمانی که از وسیله نقلیه خود استفاده می کنید، قطعات داخلی خودرو در قسمت موتور، کثیف شده و در صورتی که تمیز نشود، عمر موتور را کم خواهد کرد. اما در این قسمت چون قطعات حساس و برقی وجود دارد، نمی توان از آب برای شستن آن استفاده نمود. لذا بهترین گزینه، استفاده از کارواش نانو بخار با استفاده از بخار خشک است. بخار خشک بدون ایجاد خطر برق گرفتگی در موتور و آسیب به قطعات آن، با قدرت تمیز کنندگی و چربی زدایی بالا، عمل موتور شویی را برای شما انجام می دهد.

3-   داخل شویی یا صفر شویی

منظور از این عمل، شستن قسمت های داخلی اتاق ماشین است که شامل روکش صندلی، داشبور، کف پوش، رودری ها و…. می شود. برای شستن این بخش از خودرو، از بخار خشک همراه با مواد شوینده نانو با خاصیت چربی زدایی استفاده می شود. در این صورت، بدترین لکه ها نیز به راحتی قابل رفع خواهد بود.

نظر 0

پیام بگذارید