با توجه به کثیف شدن خودرو به ویژه در مدت زمستان، تمیز کردن آن الزامی است. اما ما می دانیم که در هر بار شستن خودرو، علاوه بر آسیب به منابع آبی و ایجاد آلودگی به محیط زیست، عیب دیگر این روش، آسیبی است که با شستن خودرو، به بدنه وارد می شود. به مرور زمان، رنگ ماشین از بین رفته و فلز خودرو دچار خوردگی و زنگ زدگی خواهد شد. لذا انتخاب روشی مناسب که هم برای محیط زیست مضر نبوده و هم آسیبی به خودرو وارد نکند، اهمیت زیاید دارد. اخیرا، کارواش نانو با استفاده از مواد شوینده نانو، به بازار جهانی معرفی شده است. در این روش، نیازی نیست که شما آب مصرف کنید. بلکه کافی است که ابتدا مواد شوینده را بر روی خودرو اعمال کرده و سپس با یک دستمال تمیز، بدنه ماشین را تمیز نمایید. این روش به سهولت قابل انجام بوده و حتی خطری نیز برای انسان هم ندارد.

مهمترین مزیت های مواد شوینده نانو بدنه خودرو

1-   تمیزی ماندگار و طولانی مدت

مهمترین مزیت مواد شوینده نانو این است که تعداد دفعات نیاز به تمیز کردن خودرو را کاهش می دهد زیرا پس از هر بار استفاده از این مواد، یک لایه محافظتی بر روی بدنه ماشین ایجاد می شود که از نشستن هر گونه آلودگی، گرد و غبار و… بر روی ماشین خودداری کرده و در نتیجه با فواصل طولانی تری نیاز به نظافت خواهد بود.

2-   ایجاد خاصیت آبگریزی

مواد شوینده نانو با لایه ای که پس از تمیز کردن بدنه خودرو، روی آن ایجاد می کنند باعث می شوند که در صورت بارندگی، آب بر روی بدنه ننشسته و در نتیجه کثیف شدن مجدد رخ ندهد.

3-   طولانی تر شدن عمر بدنه خودرو

با توجه به این که در کارواش نانو به جای استفاده از آب، از مواد شوینده نانو استفاده می شود، لذا مشکل از بین رفتن رنگ بدنه و ایجاد خوردگی و زنگ زدگی بر روی آن در اثر رطوبت ایجاد نخواهد شد.

4-   قدرت پاک کنندگی بالا

ممکن است لکه هایی بر روی ماشین ایجاد شده باشد که با آب و شوینده های معمولی رفع نگردد. در این زمان مواد شوینده نانو به راحتی این لکه ها را حذف خواهند کرد بدون این که به رنگ بدنه آسیبی وارد شود.

5-   شفافیت خودرو پس از هر بار تمیز کردن

همه ما علاقه داریم که با شستن خودرو، ماشین ما برق بزند و تمیزی خود را نشان دهد. جالب است بدانید که مواد شوینده نانو همین عمل را به خوبی انجام داده و جلای بسیار زیبایی به خودرو می دهد.

نظر 0

پیام بگذارید