با توجه به اینکه کارواش نانو اخیرا در میان افراد شاغل در این زمینه مطرح شده است، لذا دانستن اصولی و مطالبی در مورد کارواش های نانو، اهمیت زیادی برای ارائه خدمات باکیفیت دارد. کارواش نانو بخار که از بخار آب در ابعاد نانو برای تمیز کردن اتومبیل استفاده می کند، بهترین جایگزین برای کارواش های سنتی است که حجم زیادی از آب را در هنگام شستن، هدر می دهند. ما در این مقاله، چند مطلب مفید را پیرامون کارواش نانو بخار ارائه می کنیم که مطالعه آن قطعا مفید خواهد بود.

تقسیم بندی قسمت های مختلف ماشین برای شست و شوی باکیفیت

قبل از این که با استفاده از کارواش نانو بخار برای تمیز کردن خودرو استفاده شود، صاحب کار باید بداند که کار نظافت را از کجا شروع کرده و چگونه جلو ببرد تا بهترین کیفیت در کار به دست بیاورد. ابتدا شما باید بدنه خودرو را در ذهن خود، به چهار بخش تقسیم کرده و به ترتیب عمل شست و شو را انجام دهید:

1-   از ابتدای شروع شیشه ها تا کل سقف

2-   فاصله بین خط بدنه خودرو تا خط شروع شیشه ها

3-   فاصله بین بالای رکاب تا خط بدنه خودرو

4-   شستن رکاب، کلگیر و لاستیک ها

لازم به ذکر است که هر منطقه که کثیفی بیشتری داشته باشد، می توان فشار بخار آب را بیشتر کرد که این حالت بیشتر برای منطقه 4 اعمال می شود.

تاثیر کیفیت آب بر کیفیت شست و شو

در کارواش نانو بخار کیفیت آب بر روی کیفیت تمیز کردن خودرو تاثیر گذار خواهد بود. در میان فاکتورهای مختلفی که بر کیفیت آب تاثیرگذار هستند، سختی آب از اهمیت بیشتری برخوردار است. در کارواش نانو بخار پس از اتمام کار شست و شو با بخار، شست و شوی دیگری با آب انجام نمی شود. حال اگر آب مورد استفاده سخت باشد این سختی باعث می شود که در نهایت املاح به صورت رسوب بر روی بدنه و شیشه ها باقی مانده و در نتیجه منجر به مات شدن شیشه ها و کدر شدن بدنه خودرو می گردد. به همین دلیل توصیه می کنیم که اگر قرار است در منطقه ای، کارواشی با خدمات کارواش نانو بخار را تاسیس نمایید قبل از هر چیز آنالیز آب را انجام داده و میزان سختی آب منطقه را بسنجید.

انتخاب نوع نازل پاشش آب

در کارواش نانو بخار از تجهیزات مختلفی استفاده می شود که شاید بتوان یکی از مهمترین تجهیزات را نازل پاش آب دانست. فاکتورهای مختلفی در انتخاب نازل پاشش آب تاثیر گذار هستند که در مقاله ای تحت عنوان  ” نازل های مناسب برای کارواش نانو بخار “، به تفصیل در این مورد صحبت شده است.

نظر 0

پیام بگذارید