کارواش نانو مطرح شده و به مرور زمان افکار مردم را به سمت خود جلب می کند. این روش با هدف حفاظت از محیط زیست و حفظ منابع طبیعی به ویژه آب صورت گرفته و به همین دلیل تحت عنوان “کارواش سبز” نیز شناخته شده است. در کارواش های سنتی نه تنها مشکل مصرف شدید آب وجود دارد، بلکه شستن خودرو با مواد شوینده و ورود این مواد به فاضلاب، باعث می شود که کم کم همین مواد شیمیایی مضر وارد آب ها زیر زمینی شده و در نتیجه منجر به آلودگی آب نیز بشود.  به طور در حال حاضر، مهمترین و مفیدترین روش تمیز کردن خودرو، کمک گرفتن از کارواش نانو است.

برتری های عمده کارواش نانو در مقایسه با سایر انواع کارواش

1-   در کارواش نانو از آب استفاده نمی شود و همین موضوع، برای برتر بودن این روش نسبت به سایر انواع کارواش ها، کافی است. به عبارت دیگر، کارواش نانو را می توان حامی محیط زیست نامید.

2-   زمانی که آب و مواد شوینده برای خودرو استفاده نشود، مسلما مشکل آلودگی آب های زیر زمینی نیز حل خواهد شد.

3-   یک مسئله ای که همه صاحبان خودرو با آن مواجه هستند، مسئله مدت زمان ماندگاری تمیزی است. همه ما اصرار بر این داریم که خودرو پس از تمیز شدن، به مدت طولانی تمیز مانده و کمتر نیاز به شست و شو باشد تا همین هزینه ها کاهش یافته و هم بدنه خودرو به مرور زمان فرسوده نشود. در کارواش نانو، از مواد نانو استفاده می شود که این مواد به دلیل ریز بودن در حد نانو، به ذرات آلودگی و کثیفی روی خودرو نفوذ کرده و همانند ریسمان، بهم تابیده می شوند در نتیجه با کشیده شدن دستمال بر روی بدنه، این آلودگی ها رفع شده و جالب است بدانید که مواد شوینده نانو علاوه بر قدرت پاک کنندگی بالا، لایه ای محافظتی بر روی ماشین ایجاد می کند که این تمیزی را ماندگار کرده و در نتیجه شما در فواصل طولانی تری باید خودروی خود را بشویید.

4-   مواد نانو خطری برای زیست کره نداشته و همچنین آسیبی برای انسان نخواهد داشت.

5-   جالب است بدانید که موادش شوینده نانو، خاصیت آبگریز داشته و در صورت بارندگی، آب بر روی ماشین نخواهد نشست.

فریب تبلیغات تقلبی را نخورید

متاسفانه در هر حرفه ای، افراد متخلف وجود دارد که با روش های تقلبی، قصد دارند که به سود کلان دسترسی پیدا کنند. برای مثال برخی از این افرد، از مواد حاوی واکس برای تمیز کردن بدنه خودرو استفاده می کنند که چون حالت آبگریزی ایجاد می کند، مشتری گمان می کند که این مواد، همان شوینده های نانو هستند ولی جالب است بدانید که پس از چند روز، ماشین شما کثیف تر از قبل شده و مشکل حادتر، آنجاست که این واکس ها، رنگ خودرو را از بین می برند. لذا اگر قصد دارید از خدمات کارواش نانو استفاده نمایید، به مکان های معتبر مراجعه کرده و با بررسی مواد شوینده، از اصل بودنشان مطمئن شوید.

نظر 0

پیام بگذارید